• FESTİVAL TARİHİ GÜNCELLEMESİ

   FESTİVAL TARİHİ GÜNCELLEMESİ

   Festival tarihimiz şehirdeki yoğun etkinlik takvimi nedeniyle 11-13 Kasım tarihleri arasına ertelenmiştir.

  • Göbeklitepe Tanıtım, Kültür, Sanat, Eğitim, Araştırma ve Turizm Derneği direktörlüğünde düzenlenecek olan 1. Uluslararası Göbeklitepe Film Festivali için ön hazırlıklar tamamlandı ve Festivale başvuru çağrısı yapıldı 4-6 Kasım tarihleri arasında 58 Meydanında bulunan tarihi Reji Kilisesinde gerçekleştirilecek Göbeklitepe Film Festivali için başvurular Filmfreeway internet sitesi üzerinden 24 Temmuz 2022 tarihinden itibaren kabul edilecek.

  • Başvurular Başlıyor!

   Başvurular Başlıyor!

   24 Temmuz Pazar günü erken dönem başvuruları başlıyor. Türkiye yapımı kısa filmler ücretsiz başvurularını filmfreeway platformu üzerinden gerçekleştirebilirler.

  • Uluslararası Göbeklitepe Film Festivali

   Uluslararası Göbeklitepe Film Festivali

   Uluslararası Göbeklitepe Film Festivali 4-6 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek.

  • Jüri Hakkında

   Jüri Hakkında

   Ulusal ve Uluslararası yarışma bölümleri jüri üyeleri sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanmaya başladı.

 • Uluslararası Göbeklitepe Film Festivali Şanlıurfa'da düzenlenecek olan ilk uluslararası film festivalidir. Festivalin amacı, ulusal ve uluslararası alanda sinemacılar ile sinemaseverleri tarihin sıfır noktasında bir araya getirip kentin gelişimine ve kültürüne katkı sağlamaktır.

   

  International Göbeklitepe Film Festival is the first international film festival to be held in Şanlıurfa. The aim of the festival is to bring together national and international filmmakers and cinema lovers at the zero point of history and contribute to the development and culture of the city.

 • Festivale Kaç Gün Kaldı?
X